"High Protein Coffee" Receptura (Simple & Tasty)

"High Protein Coffee" Receptura (Simple & Tasty)


► Blueprint TRANSFORMACJI BODY -
► otrzymać bezpłatny CUSTOM Posiłki -
► TAKE MY ONLINE FITNESS Quiz -

[OFFICIAL WEBSITE]

[CONNECT WITH ME]

Facebook:
Snapchat:
[RECOMMENDED STUFF]

-------------------------------------------------- ------------------------------

Streszczenie filmu:

"High Protein Coffee" Receptura (Simple & Tasty)


Jest więcej można zrobić z białek serwatkowych bok od podstawowych zimnych "białko trzęsie" ...

Jeśli chce dać nowy przepis białek serwatkowych iść, spróbuj mieszania swoje białko serwatkowe z kawą zamiast. Może to zabrzmi trochę dziwnie, ale faktycznie smakuje dość dobry.

Aby dużą kawę "białko", po prostu mix gałką swojego ulubionego proszku białka z regularną filiżanką kawy. Być może trzeba mieszać go wokół całkiem sporo, aby dostać to wszystko miesza się w zależności od rodzaju białka w proszku, którego używasz.

Serwatka w znacznej mierze będą działać jak śmietanka do kawy, a od serwatki pochodzi z mleczarni, to rzeczywiście ma sens.

Za trochę więcej smaku spróbować polewa ją z cynamonem, kakao, wanilii, czy cokolwiek innego można normalnie dodać do kawy.

Wysokobiałkowa kawy może być stosowany na dobre opuszcza energii przed treningiem lub po prostu w każdej innej porze dnia, kiedy masz ochotę go. (Mrożona kawa działa tak samo)

I odpowiedzieć na kolejne pytanie, nie, mieszanie białka serwatki i kawa nie "szkody" białko w sposób negatywny. Gdy białka są wystawione na działanie wysokiej temperatury czynią "denaturacji" nieco, ale to jest to samo ciało robi gdy trawi białka i rozkłada go na poszczególne aminokwasy klocków kwasu tak.

Daj ten prosty przepis białek serwatkowych spróbować i dać mi znać, co myślisz!

Komentarze

Popularne posty